Sebepřijetí I. – 21.11.2015

Chcete relaxovat, bavit se a poznat hlouběji sami sebe ? Nabízíme interaktivní prožitkový seminář v malé skupině maximálně 6 osob. Zaručujeme bezpečné prostředí a individuální přístup.

Co to vlastně je sebe přijetí? Jde o to bez podmínek a v pravdě přijmout sám sebe a vše co ke mně patří.A to jak svoje tělo, tak svoje schopnosti i limity. Být si vědom své hodnoty, která je v rovnováze s tím, jak vnímáme hodnotu lidí okolo nás. Nic není víc ani míň než skutečně je. Je paradoxní, že nejhorší boje člověka bývají proti němu samotnému.  A tyto boje jsou velice bolestivé a devastující psychiku i tělo. Nikdo z vnějšku nám nemůže nahradit a naplnit naši potřebu o přijetí sám sebe.

Často mají lidé pocit, že mít rád sebe znamená být sobecký, ale to je veliký omyl. Sobectví nerovná se sebeláska v tom správném slova smyslu. Sobecky se chová člověk, který zoufale hledá sebe potvrzení od lidí okolo sebe a nemá vlastní pocit hodnoty. Proto potřebuje být středem zájmu všech ostatních lidí a vše stáčí sám k sobě a stejně je nespokojený a „nenasycený“ touhou po přijetí.

Toto je velké téma a proto budeme postupovat tempem, které bude skupina nebo jednotlivec potřebovat pro zpracování jednotlivých dílčích témat. Čím začneme?

  • Relaxace a očištění emocí
  • Jak vnímám sám sebe a jak se na své Já mohu podívat i z jiné strany projektivní technika
  • Jaké programy mě ovlivňují – vyrůstáme v rodině, chodíme do školy, do práce a všude zažíváme mnoho věcí, které nás nějak ovlivňují a tvarují

Seminář proběhne dne 21. listopadu 2015

Cena 1200,- Kč

od 10:00 do 16:00 hod.

V poradně Ve hvězdách na adrese Chrudim, Čáslavská 366   http://www.astrolife.cz/?page_id=16441

Přihlášky na telefonu 728 246 273 nebo barvaduse@gmail.cz

Lektor: Ing. Martina Semrádová

S sebou si nezapomeňte vzít karimatku a malý polštářek a případně tenkou deku J