Pochopení a uzdravování vztahů – 12.12.2015

Chcete relaxovat, bavit se a poznat hlouběji sami sebe ? Nabízíme interaktivní prožitkový seminář v malé skupině maximálně 6 osob. Zaručujeme bezpečné prostředí a individuální přístup.

Přinášejí vám vztahy okolo Vás radost nebo bolest?

Kvalitu našeho života vidíme taky skrze vztahy s druhými lidmi, které máme okolo sebe… rodina, přátelé, kolegové v práci, spolužáci ve škole atd. Nejvíce nás ovlivňují vztahy s těmi nejbližšími. Partnerem, rodiči, dětmi. Tyto vztahy v nás vyvolávají nejvíce emocí, dokážou nás nejvíce potěšit nebo také zranit. Neošetřená a nezahojená zranění si přenášíme časem a ovlivňují nás někdy celý náš život, dokonce mohou ovlivnit i řadu generací.

Možná si kladete otázku, jak léčit vztahy? Jak se vyznat v emocích? Jakým způsobem se vyrovnat s těžkými ranami v duši, když nás milovaní opouští nebo zraňují? Kde jen začít? Odpověď na poslední otázku je jednoduchá. U sebe. Jedině sebe můžeme měnit a sebe můžeme rozvíjet. Chování lidí okolo nás nám nastavuje zrcadlo, jak se chováme k sobě samým a ke svému okolí. Energie, které vyzařujeme do okolí, mají vliv na to, co se nám vrací zpět, jak vnímáme ty druhé a sebe sama. Některá zranění si způsobíme i sami, když si interpretujeme chování druhých místo toho, abychom srozumitelně komunikovali a snažili se pochopit, co cítíme a prožíváme.

V jednom dni nelze vyřešit vše, ale je možné se vydat na cestu. Co máme připraveno?

  • Relaxaci
  • Barvy, emoce, vztahy – projektivní technika
  • Moje vnitřní krajina – řízená meditace

Seminář proběhne dne 12. prosince 2015

Cena 1200,- Kč

od 10:00 do 16:00 hod.

V poradně Ve hvězdách na adrese Chrudim, Čáslavská 366   http://www.astrolife.cz/?page_id=16441

Přihlášky na telefonu 728 246 273 nebo barvaduse@gmail.cz

Lektor: Ing. Martina Semrádová

S sebou si nezapomeňte vzít karimatku a malý polštářek a případně tenkou deku J