Léčba vnitřního dítěte 31.1.2016

Seminář je určen pro všechny kdo chtějí změnit svoje negativní postoje k sobě samému.

Nalézat příčiny svých smutků, úzkostí, pocitů samoty nebo neúspěchu, přejí si harmonizovat vztah k sobě i druhým. Je vhodný také pro ty, kteří chtějí ukončit neustálý vnitřní nebo i otevřený konflikt s některým z rodičů, nebo pro ty kteří hledají svoji správnou roli rodiče.

Seminář není vhodný pro osoby s diagnostikovanou psychickou poruchou a pro osoby se závažnými poruchami osobnosti. (V těchto případech lze doporučit dlouhodobou psychoterapii.)

Vnitřní dítě je naší nedílnou součástí, která by měla být hravá a kreativní, zvídavá. V důsledku prožití různých traumat a bloků v dětství a dospívání (například výsměch, nepřijetí, rozvod … atd.) nejsme schopní být sami sebou, přijmout se takoví jací jsme a tak stále dokola opakujeme stejné vzorce chyb. Vnitřní dítě se neřídí rozumem, ale podle pocitů. Zraněné vnitřní dítě ovlivňuje naše prožívání a vztahy okolo nás – může být například velice rozlobené a vzdorovité nebo naopak smutné a paralyzované, možností je řada. Zraněné vnitřní dítě se projevuje potřebou mít vše pod kontrolou, návaly negativních emocí, podezřívavostí a nedůvěrou k sobě i okolí, pocitem osamění a dalším. Naopak uzdravené vnitřní dítě se projevuje schopností mít radost i z maličkostí, nárůstem energie, schopností být kreativní a brát život tak jak přichází. K vnitřnímu dítěti také náleží další naše součásti např. vnitřní rodič. Na našem semináři vás naučíme jak začít vnímat nejen své vnitřní dítě a jeho potřeby a povedeme vás k pochopení vlastních pocitů a širších souvislostí, které vám umožní zpracovávat a léčit svůj vlastní život.

Seminář bude probíhat v Chrudimi Na Sádkách 939 v daných termínech od 9:00 do 16:00.
(V případě zájmu o individuální termín je možné se domluvit a cena individuálního semináře nebo terapie je dle platného ceníku 350 Kč za hodinu)

Termíny: 31.1.2016, 28.2. 2016, 27.3.2016

Cena 1.000,- Kč

S sebou si přineste pohodlné oblečení, blok a oblíbené pastelky

Na seminář je nutné se přihlásit předem na telefonu 728246273 nebo na barvaduse@gmail.com

lektor Ing. Martina Semrádová