Workshopy

Nabízíme interaktivní prožitkové workshopy, které jsou určeny pro všechny, kteří hledají svojí životní cestu, chtějí uzdravit svoje prožívání. Naučíme vás správně používat  intuici, uzdravovat zranění z minulých vztahů, prožívat svůj život tady a teď, užívat si radost ze života ….

Workshopy probíhají od 10:00 do 16:00 na adrese, která je uvedená v aktuální nabídce. Pokud je workshop dvoudenní pak je první den od 10:00 do 17:00 a druhý od 9:00 do 14:00.  Aktivity probíhají v malých skupinách, aby byl zajištěn individuální přístup a každý účastník měl možnost a prostor řešit to co potřebuje. Každý z workshopů je možné si objednat i individuálně. Je to vhodné v případě, že dané téma máte potřebu řešit bez přítomnosti druhých lidí. Také je možné si domluvit termín pokud jste skupina, která má zájem workshopem projít. V těchto případech si termín domluvíme (jsou možné všední dny i víkend) a je i možné ho zrealizovat u vás doma nebo ve vámi zajištěných prostorách. Pokud budete chtít využít prostory moje, pak je možné zorganizovat akci v Chrudimi nebo v Dolní Olešnici u Hostinného v krásném prostředí podkrkonoší.

V každé akci je samozřejmé bezpečné prostředí, nehodnotíme, každý účastník dělá jen to, co dělat chce.

Nabízíme tyto workshopy:

Workshopy jsou tematicky nezávislé, ale spolu vytváří velice silný celostní nástroj poznání našeho vlastního života. Jací jsme, proč takoví jsme a co můžeme udělat pro to, abychom byli v životě šťastnější.