Intuitivní obrazy

Fenix

Fenix: Akryl 60 x 45 cm, Prodáno

 

Bájný Fénix přináší krásné poselství. Znovuzrození. Pokud se náš život dostane do zdánlivě slepé uličky, všechno se hroutí a všechno ničí plameny změn a bolesti, pak máme možnost jako Fénix povstat z popela. Veliké životní změny a bolesti nás přivádějí na rozcestí a dávají nám možnost volby. Proměnit se v popel a popelem zůstat a nebo se znovu narodit. Obohacení o velikou zkušenost a moudrost která skrze takové zkoušky přichází. Povstat jako bájný pták, zářivější a silnější.

 

 

 

Novy_zacatek

Nový začátek: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Nikdy není pozdě se probudit a začít žít podle svého srdce a své duše. Jakmile dokážeme odhodit okovy cizích životů a hlavně strachu, stane se zázrak. Vše je naprosto jasné a srozumitelné. Cesta je cíl a životní změny jsou součástí této cesty. Každý konec znamená nový začátek. Zrození něčeho nového. Každé zrození si zaslouží oslavu a radost která rozzáří každý přítomný okamžik. Vše je jak má, jsme tady a teď. Jsme v bezpečí.

 

 

 

 

Harmonie_casu

Harmonie času: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Vnímejme jak zacházíme s časem. Umíme svůj čas využít? Nebo se jen honíme a stále nemůžeme dohonit to zásadní ve svém životě, stále odkládáme to po čem toužíme na někdy. Zastavení a meditace. Uzavřete minulost, nepřivolávejte předčasně budoucnost a soustřeďte se na přítomný okamžik. Ztište se a poslouchejte hudbu své duše.  Uslyšíte její harmonické tóny a ona sama vás povede dál beze spěchu a s pochopením. Ukáže vám co je důležité a bez čeho vám bude lépe. Dovolí vám zjednodušit si život a přijmout čas v jeho pravé podobě.

 

 

 

Jako_jedna_bytost

Jako jedna bytost: akryl 40 x 65 cm. Cena 5.000,- Kč

 

 

Už jako děti sníme o tom, že jednou potkáme druhou polovinu své duše. Je to obrovský dar, když se tak stane. Partner, který jde po mém boku. Chápe každý můj pohled a já jeho. Jsme každý jedinečný a silný ale spolu jsme silnější. Nejsme na sobě závislí ale spojuje nás daleko silnější pouto než závislost. Je to Láska. Ne chemická přitažlivost závislosti. Nesobecké, plné a nikdy nekončící pouto, které nemůže přerušit nikdo jen my sami. Spojení napříč časem a všemi světy. Dvě duše, které nezadržitelně mířili jedna k druhé, spojené jemnohmotnou čistou vazbou. Můžeme vnímat jeden druhého bez ohledu jak daleko od sebe jsme. Pokud můžeme být spolu tady a teď pak už máme vše co potřebujeme. Dar největší ze všech darů.

 

 

 

Laska

Láska: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Láska je čistá energie která prochází našimi životy. Láska má mnoho barev a odstínů. Lásku najdeme všude, kde ji hledáme. Mění hranice, mění vše čeho se dotkne. Dokáže vyklíčit i na úplné poušti. Je největší hybnou silou života. Poznáte ji snadno, Láska je bezpodmínečná, nepotřebuje znát důvody ani zásluhy, nic nepředpokládá. Přináší do naší duše klid, ne nudu ale klid. Vynáší nás do výše. Pokud po ni toužíte, pak jí dovolte k vám přijít, nechte vyklíčit Lásku nejprve sami k sobě a pak ji posílejte k dalším srdcím. A přijde to, po čem toužíte.

 

 

 

Navsteva_vn_krajiny

Návštěva vnitřní krajiny: akryl 45 x 60 cm. Cena 5.000,- Kč

 

 

Když zavřete oči a ztišíte svou mysl, pak můžete navštívit vaši vnitřní krajinu. Krajinu, která je nádherná a vám známá, je součástí vašeho vnitřního světa. Je bezpečná. Je příjemné poznávat svoji vnitřní krajinu a pravidelně se do ní vracet. Vždy je s vámi, nikdy vás neopustí. Nabízí vám poznání, nádherný klid a vyrovnanost. Ve své krajině můžete zažít neuvěřitelné věci.

 

 

 

 

 

Pet_daru

Pět darů: akryl 45 x 60 cm. Cena 5.000,- Kč

 

 

Andělé nám přinášejí pět vzácných darů, které mohou naprosto změnit náš život. Jejich síla je nepopsatelná a zářivá. Jaké že to jsou dary?  Láska, Víra, Pokora, Soucit a Odpuštění.

 

 

 

 

 

 

 

Plynuti_hlubina

Plynutí a hlubina: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Zavřete oči a vnímejte tok svých emocí i myšlenek. Plynou stejně jako voda, nelze je zastavit, pokud jim vytvoříte hráz tak vše zaplní a nakonec stejně vytrysknou a znovu plynou dál. Tento tok je takový jací jsme my sami. Pokud se noříme do hlubiny, najdeme tam poznání, ale také třeba bolest a temnotu, kterou můžeme prozářit pouze světlem lásky, pravdy, přijetí a odpuštění. Je krásné nechat vše volně a s lehkostí plynout, soustředit se na lásku okolo sebe.

 

 

 

Protiklady

Protiklady: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Náš svět je bipolární. Je plný kontrastů. Je potřeba ho přijmout v této bipolaritě. Světlo a tma, měkkost a tvrdost, mokrý a suchý, radost a smutek a tak dále. Abychom poznali jedno, potřebujeme poznat i druhé a pochopit vazbu mezi těmito protiklady. Vnímejte tento svět v jeho dokonalosti a plnosti, přijměte vše jako dokonalé. Přijetí životní cesty a světa nás přivede k  harmonii a k tomu co hledáme. Vnímejte i sami sebe v celé barevnosti. Všechny své emoce, celé své já ve hmotné i duchovní podobě. Spatříte dokonalost a začnete rozumět.

 

 

 

Rust

Růst: akryl 60 x 45cm. Cena 5.000,- Kč

 

Každá duše roste stejně jako rostlina. Vše co ji dáme ji tvaruje a mění. Čím víc radosti a lásky, tím je silnější a zářivější. Čím víc odmítnutí a zlosti, tím víc chřadne a trpí. Jen my sami jsme odpovědní za svoje vyzařování a prožívání, jen my sami určujeme jak bude vypadat naše duše. Jen my sami určíme jaké plody ve svém životě sklidíme.

 

 

 

 

 

 

 

Sebeprijeti

Sebepřijetí: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

Podniknout cestu do hlubin vlastní duše, to je to největší a nejkrásnější dobrodružství. Často lidé hledají štěstí, bezpečí a Lásku u jiných, v cizích krajích a na jiných planetách. Podmiňují a hodnotí. Přitom si odpovědi nosí stále sebou, jen to nevidí. Nedívají se správným směrem a ten směr je dovnitř. Kdo by mě měl znát nejlépe? Kdo by mě měl přijmout bez podmínek a ovlivnit moje prožívání než já sám! Pokud chci pochopit ostatní i chod světa, nejprve musím pochopit  sám sebe. Toužím-li milovat, být milován a pomáhat, pak nejprve musím přijmout a milovat sebe, tělo, duši i svoji životní cestu. Jen já sám sebe mohu nasytit přijetím, láskou …. Jedině tak přestanu mít potřebu být středem pozornosti všech okolo sebe a bude i moje láska k druhým opravdová a bez podmínek a závislosti. Jedině tak mohu i já dostat Lásku bez podmínek.

 

 

 

 

Stesti_tady_ted

Štěstí tady a teď: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Prožívat současný okamžik a užít si ho na plný pecky. Vnímat svoje pocity, vnímat svoje hmotné tělo i záři která ke mně přichází z hlubin času i prostoru mojí vlastní duše. Vnímání tady a teď znamená uzavřít svoji minulost a netrápit se budoucností, jen být a vnímat vše co se mi v tuto chvíli nabízí. Nikdy toho není málo.  Kdo čeká že šťastný bude až bude mít větší dům, děti, až se někdo změní, tak většinou přehlédne, co má už teď. Pokud nás nevtahuje vír minulosti ani budoucnosti, pak nepřehlédneme to podstatné. Nikdo není odpovědný za naše prožívání. Nemusíme na nic čekat, můžeme žít a být šťastní už teď.

 

 

 

 

Zive_svetlo

Živé světlo: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Tam kde je světlo není temnota. V každém z nás je živé světlo. I malá jiskřička takového světla má obrovskou tvořivou sílu a životaschopnost. Je jen na nás a našem rozhodnutí zda ji rozfoukáme na plamen, který nás celé prozáří a obklopí. Jakmile se necháme zaplavit živým světlem změní se nám celý život. Vidí ho pak i všichni okolo nás. Získáme život plný světla, tvořivosti a Lásky.

 

 

 

 

Zivot_v_pohybu

Život v pohybu: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Vše se stále vyvíjí a mění. Nic nezůstává stejné. Jedno končí druhé začíná. Pro naše prožívání můžeme využít tento nádherný láskyplný dar dynamiky a růstu. Pokud se ale změnám někdo snaží vyhnout, tak ho vír změn stáhne do hlubin lítosti a ublížení. Jakmile přijmeme stálou proměnu cesty života, žijeme v uspokojení a radosti. Žijeme plně a v lásce ke svému životu.

 

 

 

 

Zmena

Změna: akryl 60 x 45 cm. Cena 5.000,- Kč

 

Žít znamená být v trvalé změně. Jdeme po cestě, která se mění a vlní. Pokud jedno skončí, další začíná. Pokud přijímáme všechny životní změny s láskou jsme odměněni a dostává se nám zázraků. Naučme se číst v knize našeho života a radovat se z každého dne.

 

 

 

 

 

 

 

zrozeni_andela

Zrození Anděla: akryl 60 x 45 cm. Prodáno

 

Veliký zázrak probuzení a zrození osvícené bytosti. Zhmotnění ze samotné Lásky. Další maják pro hledající duše. Jeden jediný dotek Anděla dokáže uzdravit duši, utěšit smutek a ukázat novou cestu. Je darem i pro naše srdce. Děkujte za každého nového Anděla.

 

 

 

 

 

– obrazy – energetické obrazy – léčivé obrazy – andělské obrazy – intuitivní obrazy – intuitivní – malba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *