Jak budovat vztah a udržet si Lásku

Toužíte po udržení a prohloubení harmonického vztahu? Hledáte pochopení rozdílnosti muže a ženy? Máte chuť se sdílet a zažít něco společně? Potřebujete relaxovat?

Pak vám nabízíme dvoudenní seminář zaměřený na budování partnerského vztahu. Klademe důraz na individuální přístup a bezpečnost prostředí.

Zaměřujeme se na podporu partnerských vztahů. V dnešní moderní době se mluví o krizi manželství i rodiny. Život se mění, mění se životní potřeby a nároky nejen na věci hmotné, ale i nároky na vztahy. Budete mít možnost lépe pochopit sami sebe, ale i jeden druhého. Ukážeme vám jak efektivně a otevřeně komunikovat. Jak lépe prožívat bez zbytečných nedorozumění a domněnek, které nás oddělují.  Dáme vám možnost nahlédnout do vašich vlastních vzorců chování, které si nesete z dětství, ale i z dávné minulosti po dávných předcích. Pokud poznáme to co nás ovlivňuje,  můžeme se lépe pochopit a co již nepotřebujeme změnit.

Dáme vám možnost společně trávit čas a získat nové příjemné a intenzivní zážitky. Ukážeme vám sílu pozitivního myšlení a čistého záměru. Tento program je vhodný pro páry které chtějí prohlubovat svůj vztah ale i pro ty, kteří ho chtějí léčit a pochopit jeden druhého.

Programem můžete procházet jako jediný pár,  kde se budeme věnovat velmi intenzivně vám a vaším potřebám nebo ve skupině (maximálně 4 páry) kde je možné využít skupinovou dynamiku a sdílet svoje zkušenosti a pocity s dalšími podobně nastavenými lidmi.

Cena individuálního programu je 3.900,- za jeden pár

Cena skupinového programu je 2.100,- za jeden pár

 V ceně jsou materiály a drobné občerstvení.

Program může být dle vaší potřeby upraven časově i obsahově. Ideální je domluvit „zakázku“ na míru.

Co můžete čekat?

  • Příjemnou atmosféru a profesionální přístup 🙂
  • Relaxace a řízené meditace
  • Různé techniky které vám umožní společné sdílení – práce spolodrahokamy, práce sbarvami, v případě zájmu práce s energií ….
  • Seznámíte se s technikami, které můžete použít na podporu komunikace, jak nepředpokládat, transakční analýza
  • Otevřeme téma mužské a ženské energie
  • Výroba intuitivních karet k vlastnímu použití

V případě zájmu nabízíme základy práce s jemno hmotnou energií

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *